برگزیده های سایت

ترامپ برای انجام معاملات بزرگ به هند رفت

رییس جمهور ایالات متحده هفتۀ گذشته به خبرنگاران گفت که در حال صرفه‌جویی در معاملات بزرگ است: "من نمی‌دانم که آیا این کار قبل از انتخابات انجام می‌شود؛ اما ما با هند معاملۀ بزرگ خواهیم داشت".

دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده امروز دوشنبه ۲۴ فبروری (پنجم حوت) در یک سفر ۳۶ ساعته به هند رفت و از شهر احمدآباد بزرگترین شهر در ایالت گجرات دیدار کرد.

آقای ترامپ به خبرنگاران گفت که بدون توافق تجاری بزرگ پیش‌بینی شده، به خانه باز نخواهد گشت.

رییس جمهور ایالات متحده هفتۀ گذشته به خبرنگاران گفت که در حال صرفه‌جویی در معاملات بزرگ است: “من نمی‌دانم که آیا این کار قبل از انتخابات انجام می‌شود؛ اما ما با هند معاملۀ بزرگ خواهیم داشت”.

براساس منابع نزدیک به مذاکرات، واشنگتن و دهلی جدید روی ده‌ها عنصر توافق کرده اند، اما هنوز چندین موضوع بحث برانگیز از جمله دستگاه‌های طبی حل نشده است.

یک مقام ارشد دولت در روز جمعه به خبرنگاران گفت: “این که آیا یک اطلاعیه در مورد بسته تجارت وجود خواهد داشت یا خیر، کاملاً به آنچه هندی‌ها آماده اند انجام دهند، بستگی دارد.”

همچنان رییس جمهور ترمپ، در جریان نخستین سفر رسمی‌اش به این کشور جنوب آسیا احتمال دارد که قراردادی به ارزش چند میلیارد دالری را در بخش نظامی میان دو کشور اعلام کند.

قرار است رییس جمهور ترامپ و ملانیا ترمپ بانوی نخست ایالات متحده، در یک استدیوم بزرگ کرکت در شهر احمدآباد حضور یابند.

نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن