افغانستانتیتر یک

ترامپ شبکه اجتماعی خودش را تحت نام “Truth” (حقیقت) فعال میکند

دونالد ترامپ؛ رییس جمهور پیشین امریکا از راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی آنلاین از سوی خودش به نام «Truth (حقیقت)» خبر داده و همزمان توییتر را مورد انتقاد قرار داده که به طالبان اجازه فعالیت داده؛ اما «محبوب‌ترین رییس جمهور امریکا» را ساکت کرده‌است.

آقای ترامپ که پیش‌تر وعده داده‌بود شبکه اجتماعی خاص خودش را راه‌اندازی می‌کند، اعلام کرد که این شبکه به نام «Truth» (حقیقت) از ماه آینده میلادی فعالیت خود را آغاز می‌کند و در سال ۲۰۲۲ برای همه قابل دسترس خواهد بود.

او افزوده که قرار است این شبکه اجتماعی انحصار شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر را بشکند. این شبکه‌ها پس از حمله هواداران ترامپ به کنگره امریکا حساب‌های او را که میلیون‌ها دنبال‌کننده داشت به اتهام ترویج خشونت، مسدود کردند.

ترامپ در بیانیه تازه‌ای درباره ایجاد شبکه اجتماعی «Truth» نوشت: «در جهانی زندگی می‌کنیم که طالبان در توییتر حضور گسترده‌ای دارند و همچنان محبوب‌ترین رییس ‌جمهور امریکا را ساکت کرده‌اند. این قابل پذیرش نیست.»

او در ادامه نوشت: «می‌خواهم نخستین حقیقت را به شما بگویم Thruth Social به زودی خواهد آمد. هدف از پایه‌گذاری TMTG دادن صدا به همه است. هیجان‌زده‌ام که افکارم را در این شبکه‌ اجتماعی با شما در میان بگذارم و علیه انحصار غول‌های تکنالوژی مبارزه کنم.»

ترامپ در حالی شبکه‌ اجتماعی خود را راه‌اندازی می‌کند که نظرسنجی‌ها حاکی از شانس زیاد او برای پیروزی در انتخابات ریاست ‌جمهوری ۲۰۲۴ است. در حال حاضر از هر پنج جمهوری‌خواه، یک نفر می‌خواهد ترامپ به عنوان رهبر حزب در این انتخابات شرکت کند.

به گزارش آسوشیتدپرس، گروه رسانه و تکنالوژی ترامپ TMTG در ادغام با یک شرکت دیگر تحت مدیریت دونالد ترامپ هدایت «سوشیال ترث» را بر عهده خواهد داشت.

این شبکه اجتماعی جدید از ماه آینده، نوامبر، فعالیت خود را برای کاربران مهمان آغاز می‌کند و در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۲ به طور فراگیر برای همه کاربران راه‌اندازی خواهد شد.

در توضیح شبکه اجتماعی جدید ترامپ آمده‌است:‌ «زمینه‌ای برای بحث آزاد، باز و صادقانه بدون تبعیض علیه ایدئولوژی سیاسی فراهم می‌کند.»

لینک کوتاه

https://www.roushd.news/r209p
نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی
دکمه بازگشت به بالا
بستن