ورزشی

تلاش جالب وینیسیوس برای جبران لایی تحقیر‌آمیز دی‌ماریا

دوئل دو قدرت سنتی فوتبال امریکای لاتین در دور مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با صحنه‌های چشم‌نوازی همراه بود.

مصاف تیم‌های ملی آرژانتین و برزیل تحت هر شرایطی جذاب است چه برسد به وقتی که هواداران مدت زیادی منتظر تماشای نبرد آنها مانده باشند و یکی از این دو تیم هم برای رسیدن به هدفی مهم مانند سهمیه حضور در جام جهانی بجنگد. دو قدرت برتر فوتبال آمریکای جنوبی که بازی قبلی آنها در خاک برزیل به سبب جنجال مقامات اداره بهداشت برزیل نیمه تمام ماند، بامداد امروز (چهارشنبه) در چهاردهمین دور از بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی بدون گل تمام شد. در این بین یک امتیاز این بازی سبب شد که آرژانتین پس از برزیل دومین تیم صعود کننده به مرحله نهایی جام جهانی شود.
بازی اگرچه گل نداشت اما دو صحنه‌ زیبا در آن خلق شد که هواداران را به وجد آورد. صحنه اول لایی خوردن وینیسیوس جونیور مهاجم تیم ملی برزیل از آنخل دی‌ماریا بود که هوادران حاضر در ورزشگاه سن‌خوان دل بیسنتاریوی شهر سن‌خوان را به وجد آورد.
این اتفاق اما خیلی روی اعتماد به نفس مهاجم رئال مادرید تأثیر منفی نگذاشت و او دقایقی بعد به شیوه‌ای جالب سعی در تلافی حرکت دی‌ماریا البته روی یکی از دیگر بازیکنان تیم ملی آرژانتین داشت و نائوئل مولینا را با یک دریبل «رنگین‌‌کمانی» از پیش رو برداشت.

نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن