افغانستانبرگزیده های سایت

سه مقام پولیس به زندان محکوم شد

لوی سارنوالی افغانستان تایید کرد که سه مقام پولیس این کشور به اتهام همکاری با قاچاقبران و دست‌داشتن در فروش مواد مخدر بازداشت شده، به زندان محکوم گردیدند.

جمشید رسولی، سخنگوی لوی سارنوالی می گوید که روز چهارشنبه میان‌احمد، مدیر مبارزه با مواد مخدر فرماندهی کابل پس از تحقیقات سارنوالی به ۱۷ سال و سه ماه زندان محکوم شد.

او افزود: “لمر ۷ سال و شش ماه، نورالدین و محمد عیسی یک – یک سال و شش – شش ماه زندان محکوم به مجازات شده اند”.

وزارت داخله گفته است که لمر، آمر کشف مدیریت مبارزه با مواد مخدر ولایت کابل بود. هنوز در مورد سمت نورالدین و محمدعیسی، نهادهای حکومت چیزی نگفته اند.

نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله هفته گذشته اعلام کرد که میان احمد احمدی، مدیر مبارزه با مواد مخدر فرماندهی کابل، خود یکی از بزرگترین قاچاقبران و مافیای مواد مخدر بود که بازداشت شده است.

بر اساس معلومات این وزارت، این مقام بلندپایه پولیس در تمامی حوزه‌های شهر کابل مواد مخدر را تکثیر می‌کرده و از فروشندگان مواد مخدر باج می‌گرفت.

همچنان وزارت داخله از بازداشت، فرمانده تیم عملیاتی مدیریت مبارزه با مواد مخدر کابل، معاون مدیریت کنترول مواد کیمیاوی پولیس مبارزه با مواد مخدر کابل، آمر تحلیل و ارزیابی مدیریت مبارزه با مواد مخدر و آمر کشف مدیریت مبارزه با مواد مخدر این ولایت نیز به اتهام دست‌داشتن در قاچاق و فروش مواد مخدر خبر داده بود.

نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن