تیتر یک

غنی مراسم تحلیف باشکوهی روز ۱۹ حوت برگذار می‌کند

محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان پس از مشوره های وسیع و همه جانبه با بخش های تخنیکی، شخصیت های سیاسی از سراسر کشور ،بزرگان قومی ،اعضای ارشد تیم دولت ساز و شرکای بین المللی افغانستان مصلحت دانست تا مراسم تحلیف ریاست جمهوری را که قرار بود روز پنجشنبه تاریخ ٨ حوت برگزار گردد الی تاریخ ١٩ حوت به تعویق بیافتد.

به گزارش رشد، شایعات شیوع ویروس کرونا، تنگنای زمانی برای حضور یابی مهمان های بلند رتبه خارجی و نیاز به آماده گی های بیشتر تخنیکی برای برگزاری مراسم با شکوه از دلایل عمدهء معطلی این برنامهء ملی و بزرگ است.رییس جمهور از ملت شریف افغانستان بخاطر حوصله مندی و درک بلند شان از مصالح علیای کشور ابراز سپاس و امتنان می نماید.

به تمام نیروی های دفاعی و امنیتی افغانستان دستور واضح صادر گردیده است که در ضمن توجه ی مسلکی به کاهش خشونت در سراسر کشور، در امر حراست از جان و مال مردم لحظه یی غافل نبوده و در خدمت مردم باشند. در عین زمان به ملت افغانستان اطمینان میدهیم که دستگاه دولت کما فی السابق مسوولیت های خود را برای عرضه خدمات موثر و بروقت به مردم افغانستان با جدیت و صداقت به پیش خواهد برد.

نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن