افغانستانبرگزیده های سایتتیتر یک

مسئول حملات انتحاری طالبان با ۶۲ تن دیگر در هلمند کشته شدند

به گزارش خبرگزاری رشد، دفتر رسانه‌ی وزارت دفاع ملی امروز (دوشنبه، 18  اسد) اعلام کرده که روز گذشته، نیروهای دفاعی و امنیتی با حمایت قوای هوایی، در مربوطات شهرلشکرگاه مرکز ولایت هلمند، طالبان را آماج قرار دادند.

در پی عملیات زمینی و هوایی نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در مربوطات شهر لشکرگاه مرکز هلمند، مسئول حملات انتحاری طالبان با شماری دیگر از جنگجویان این گروه، کشته شده است.

به گزارش خبرگزاری رشد، دفتر رسانه‌ی وزارت دفاع ملی امروز (دوشنبه، ۱۸  اسد) اعلام کرده که روز گذشته، نیروهای دفاعی و امنیتی با حمایت قوای هوایی، در مربوطات شهرلشکرگاه مرکز ولایت هلمند، طالبان را آماج قرار دادند.

این وزارت گفته که در نتیجه این حملات، ۶۳ جنگجوی طالبان به شمول “بشیر انس” مسئول حملات انتحاری و موتربمب طالبان برای این ولایت، کشته و ۱۷ تن دیگر از آنان زخمی شدند.

این در حالی است که وزارت دفاع ملی روز گذشته (۱۷ اسد) نیز در گزارشی ازکشته شدن “مولوی هجرت” یک تن از فرماندهان برجسته گروه طالبان که مسئول حملات تهاجمی این گروه در این ولایت بود، خبر داد.

ولایت هلمند در روزهای اخیر شاهد حملات گسترده طالبان بوده است. این گروه از چندین روز به این سو بر نقاط مختلف شهر لشکرگاه مرکز هلمند، حملاتی را تدارک دیده که با واکنش نیروهای ارتش مواجه شده است.

نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن