افغانستانتیتر یک

واکنش محمد عمر داوود زی در مورد دریافت پول از قطر

محمد عمر داوود زی خبر هدیه یک میلیون و ۳۰۰ هزار دالری را که گفته میشد از دولت قطر دریافت کرده را رد کرده است.

داوودزی در یک خبرنامه گفته است، بار دیگر برخی افراد در شبکه های اجتماعی بر اساس اسناد جعلی اتهامات بی اساس را علیه من مطرح کردند. من نخواستم ادعاهای فیس بوک را بر اساس این اسناد جعلی توضیح دهم، اما به توصیه یکی از مولوی ها که از دوستان نزدیکم است، مجبور شدم به ادعاهای بی اساس مبنی بر دریافت پول از سفیر قطر در کابل بپردازم. بررسی شد، اجازه دهید چند نکته را با شما در میان بگذارم. اول اینکه سند و امضا جعلی است. من هر از گاهی با سفیر قطر و سفرای دیگر ملاقات داشته ام، اما می توانم به شما اطمینان دهم که چنین معامله ای انجام نشده است و سند منتشر شده در شبکه های اجتماعی بی اساس و جعلی آشکار است و به شدت آن را رد می کنم.

حال سوال این است که چه کسی این سند جعلی را ایجاد کرده است؟ و با کدام دشمنی این اتهام بی اساس به وی زده شده است؟

آقای داوودزی در پاسخ به این سوال گفته است که جواب این سوال شاید در مصاحبه اخیر من با تلویزیون شمشاد باشد. در آن مصاحبه به دو نکته مهم اشاره کردم: اول اینکه مقاومت را رد می کنم و هنوز هم آن را رد می کنم. دوم اینکه من به یک نیمه رسمی سابق اشاره کردم که جنگ طلب، دلسوز و همیشه مخالف صلح بود. من روی این حرفم می ایستم و حرف های زیادی برای گفتن دارم.

این درحالی است که برخی رسانه ها سندی را مطرح کردند که آقای داوودزی یک میلیون و ۳۰۰ هزار دالر از دولت قطر هدیه دریافت کرده است.

گزارشگر: محمدرضا حیدری

لینک کوتاه

https://www.roushd.news/r276p
نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی
دکمه بازگشت به بالا
بستن