افغانستانبرگزیده های سایتتیتر یک

یکی از عاملین انفجار های ولایت بامیان بازدشت شد

به گزارش خبرگزاری رشد، به نقل از خبرنامه ریاست عمومی امنیت ملی، در جریان یک عملیات، یکی از عاملین انفجار های ولایت بامیان بازداشت گردیده است.

ریاست عمومی امنیت ملی با نشر خبرنامه ای می گوید که یکی از عاملین انفجار های ولایت بامیان را بازداشت کرده است.

به گزارش خبرگزاری رشد، به نقل از خبرنامه ریاست عمومی امنیت ملی، در جریان یک عملیات، یکی از عاملین انفجار های ولایت بامیان بازداشت گردیده است.

در خبرنامه آمده است که عارف حسین عضو مخفی گروه گلاب الدین مسئول استخبارات گروه تروریستی طالبان در ولایت بامیان بوده است.

نامبرده مسئول انتقال ماین های چسپکی و مواد انفجاری این گروه بوده که در اخرین مورد، چند حلقه ماین چسپکی و بوشکه ای را به داخل ولایت بامیان انتقال داده و دیگر اعضای گروه تروریستی طالبان، این ماین ها را در مارکیت ولی عصر و شفاخانه ای سرک نو مرکز ولایت بامیان جاسازی کرده بودند.

عارف حسین نیز به اتهام عضویت با گروه تروریستی طالبان و ذیدخل در حملات انفجاری در مرکز ولایت بامیان، توسط نیروهای عملیاتی ریاست عمومی امنیت ملی بازداشت شد.

ریاست عمومی امنیت ملی، به شهروندان افغانستان این اطمینان را می دهد که هسته های گروه های تروریستی را شناسایی کرده است و به زودترین فرصت این گروه ها را بازداشت و یا مورد هدف قرار خواهند داد.

لازم به ذکر است که هیچ مانعی نمی تواند سد راه عزم و اراده ای این ریاست در برخورد باگروه های تروریستی باشد.

گزارشگر: زحل حیدری

 

نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن