اجتماعیبرگزیده های سایت

۱۰ خوراکی که هرگز اجازه نمی دهد پیری را تجربه کنید

دانشمندان ۱۰ خوراکی خوشمزه را نام بردند که به حفظ جوانی و استحکام پوست کمک می کند.

مجله Medikforum با نشر یک مقاله می نویسد که گوجه فرنگی می تواند ظاهر پوست را بهبود بخشد، لیکوپن آنتی اکسیدانی موجود در گوجه فرنگی و همچنین ویتامین های A و C باعث تجدید پوست صورت می شود.

با استفاده روزانه از گوجه فرنگی، محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش ۳۳ درصد افزایش می یابد و روند پیری کند می شود.

علاوه بر این، چای سبز نیز مفید است، که فاید نه تنها به پوست بلکه به رگ های خونی نیز تاثیر می گذارد، به کارشناسان، ملم بروکلین به عنوان بهترین محصول برای از بین بردن فرآیندهای التهابی شناخته شده است.

لازم است به خواص میوه خشک خاص توجه ویژه ای داشت، میوه های خشک با دارا بودن آنتی اکسیدان ها، کلسیم، پتاسیم و ویتامین های A، E ، B6 ، B12 تعادل آب در بدن را حفظ می کنند.

در ماه اکتبر سال روان، متخصصان تغذیه ایتالیایی عمر کردن هموطنان خود را فاش کردند، این کشور یکی از رهبران امید به زندگی است: مردان آن بطور متوسط ​​تا ۸۱ سال زنده مانده و زنان تا ۸۵ سال. او از نظر غذایی و مواد غذایی با کیفیت بوده است.

متخصصان تغذیه به همه کسانی که مایل به طولانی شدن عمر شان هستند، توصیه می کنند تا صبحانه، لبنیات، گیاهان، سالاد و آب گریپ فروت تازه فشرده را میل نمائید.

برچسب ها
نرخ اسعار خارجی نرخ اسعار خارجی در بدل پول افغانی
دکمه بازگشت به بالا
بستن